İhracat Bilgileri

İhracat Bilgileri

Türkiye dondurulmuş gıda pazarının lider şirketi olan Kerevitaş, 1970 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, her yıl gücüne güç katarak büyümeye devam etmektedir.

Başlangıçta İskandinav Ülkeleri’ne kerevit ihraç eden Kerevitaş, 1980 yılında ihraç yapılan ülkelerin talebi üzerine donmuş meyve ve sebze üretimine başlamıştır. Bugün, SuperFresh markalı 400’ün üzerinde ürün portföyü ile tüm dünyada milyonlarca tüketiciyle buluşulmaktadır.

5 fabrikada en son teknoloji ile üretim yapılmakta, taze dondurulmuş SuperFresh ürünlerinin, ham madde seçiminden son tüketiciye ulaşana kadar geçtiği tüm üretim aşamaları titizlikle ele alınmaktadır. Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Kerevitaş, bu alanda ISO 9001, ISO 22000 ve BRC Belgelerine sahip olmanın yanı sıra AIB (American Institute of Baking) tarafından yapılan denetimlerinden başarıyla geçerek İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ile dünya standartlarında olduğunu da kanıtlamıştır.

Kerevitaş kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensipleri nedeniyle ulusal ve ihracat pazarlarında sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmiştir. SuperFresh markasıyla 6 kıtada 25’in üzerinde ülkeye ihracat yapılmaktadır.