Tarladan Sofraya Lezzet Yolculuğu

Tarladan Sofraya Lezzet Yolculuğu Tarladan Sofraya Lezzet Yolculuğu

HASAT HİKAYELERİ HAKKINDA

50 yıl önce başladığımız yolculuğumuzda; sofralara lezzet, hayatlara değer, ülkemize bereket kattık. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir gıda şirketiyiz. Her adımımızda en taze, en lezzetli ve en kaliteli ürünleri sağlıklı ve güvenli değer zinciri ile sunan lider ve yenilikçi marka olma misyonumuzun bilinciyle hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Toprağa Saygı Duyuyoruz !

Sürdürülebilirlik ve ekolojik yaşam için toprağı korumak, verimliliğini artırmak üzere ziraat mühendislerimiz ve çiftçilerimiz birlikte çalışıyorlar. Üretkenliğin ve sürdürülebilirliğin temeli olan toprağın çok yönlü denge ve düzenini korumak için uygun tohum cinslerinin seçimi, yetiştirilen bitkilerin toprakla alışverişine göre ekim planlarını bilinçli şekilde yapıyoruz.

Tarım
Sürdürülebilir Tarım Yapıyoruz !

Ziraat mühendislerimiz, çiftçilerimiz ve gelişmiş hasat makinelerimiz ve bilimsel değerlendirmeler ile yaptığımız tarımın sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Sürdürülebilirliği gelecek nesillere vaadimiz olarak tanımladığımız yaklaşımımız ile üç ana konuya odaklanıyoruz : ürün, toplum ve dünya.

Ürün – İlham Vermek: Toplumun besin değeri yüksek gıda ürünleri ile sağlıklı beslenmesini teşvik ediyor ve bunu yaşam tarzı olarak sunuyoruz.

Toplum – Birlikte Güçlenmek: Sosyal ve ekonomik kalkınmayı, toplumsal eşitliği ve refahı sağlayan iş modeli uyguluyoruz.

Dünya – İyileştirmek: Doğal kaynakları koruyarak gelecek nesiller için çevreyi koruyoruz ve büyümemizin çevreye olumsuz etkiler bırakmadan gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Ekonomiyi Geliştiriyor, İstihdam Sağlıyoruz!

Tarladan sofranıza kadar süren yolculuğumuzda çiftçilerimizle birlikte yürüyor ve birlikte büyüyoruz. Onlarla beraber geliştirdiğimiz ekonomi sayesinde istihdam sağlıyoruz, ülkemize değer katıyoruz. Sosyal ve ekonomik kalkınmayı, toplumsal eşitliği ve refahı sağlayan iş modeli uyguluyoruz.

Tarım

Ürünlerimizin Tarladaki Tazeliğini Koruyoruz!

Tarladan sofralara uzanan bu yolculuğumuzda ürünlerimizi tarladaki tazeliği ve besin değerleri ile sofranıza ulaştırıyoruz. Hasat edildikten birkaç saat sonra fabrikamıza gelen ürünleri modern yöntemler ile detaylı ayıklayıp temizledikten sonra -40 derecede şoklayarak besin değerlerini hasat günündeki tazeliği ile koruma altına alıyoruz. Ürünlerimizin tohumdan başlayarak sofranıza ulaşmasına kadar geçen her aşamasını son derece titizlikle ele alıyor, ürünlerimizi üstün lezzet ve kalite ile sizlere sunuyoruz. Besin değeri yüksek gıdalar ile sağlıklı beslenmeyi teşvik ediyoruz.

Tarım